• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/547519185411609/
  • https://twitter.com/Karakocan_org
             

KAR-DEF Web Sitesi Yayın hayatına başladı.

www.kardef23.com

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM

Öncelikle sizleri saygı ile selamlar, internet sitemizi hayata geçirmiş olmanın verdiği gururu ve hele hele hepsinden önemlisi üniversite öğrencilerimize burs vermenin duyurusunu buradan sizlerle paylaşmış olmanın heyecanı içerisinde oldugumu ifade etmek isterim.

Üyelerimize gerek WHATSAPP ve SMS gerekse resmi FACEBOOK grubumuzdan ulaşabiliyorduk şimdi Federasyonumuzun resmi internet sitesinin yayına girmesiyle bu halkalara yeni bir ek yaparak iletişim ağımızı güçlendiriyoruz.

Sitemizde bundan sonra İlçemizi ve Federasyonumuz ile ilgili detaylı bilgiler bulabilir fotoğraf ve video galerimizi ziyaret ederek anilarınızı tazeleyebilir ziyaretçi defteri köşesinden paylaşımlarda bulunabilir ve iletişim forumundan yönetim kuruluna görüş öneri ve dileklerinizi bildirebilirsiniz.

Sİtemizde yayınlanmasını istediginiz ve haber niteliği taşıyan bilgileri bizimle paylaşabilir sitemize uye olmanız durumunda sitemizde yayınlanmasını istediginiz fotograf ve video gibi goruntulerinizi uye girisi yaparak bize gonderebilirsiniz.

Tüm üye ve hemşehrilerimizin yogun olarak kullanmasını beklediğimiz internet sitemizin hayırlı olmasını temenni eder tüm hemşehrilerimizin katkısını bekleriz.

www.kardef23.com


Saygılarımla

Abdulaziz AKYOL

Yönetim Kurulu Başkanı

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
430 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Anlık
Yarın
8° 0°
AlışSatış
Dolar5.36725.3887
Euro6.07136.0956