• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/547519185411609/
  • https://twitter.com/Karakocan_org
             

Cesur Bingöl Tur
Cesur Bingöl 


Şubelerimiz 


Seferlerimiz

Filomuz

İnsan Kaynaklazrı

İletişim

Bilet Al    >>>>Online Bilet Al >>>


Bilet Satış ve Rezervasyon    >>> Onlıne>>>>

Hakkımızda


İnternet sitemizi kullanarak, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, rezervasyon yaptırabilirsniz. Bu biletleri anında satın alabilirsiniz. Ayrıca üyelik sistemimizide kullanarak ek avantajlar sağlayabilirsiniz. İnternet sitemiz sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermeye ve en önemlisi, tüm seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınız için tek durağınız olacaktır.

İnternert sitemiz bilet alışverişlerinizi daha kolay ve etkin bir yöntemle gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Sitemize hemen üye olabilirsiniz. Üyelik ücretsiz bir hizmet olup, beraberinde başka avantajlar da sağlamaktadır. İnternet sitemize üye olmak için buraya tıklayınız.

Aşağıda anahatlarıyla sunulan kurallar, İnternet Sitemizde yaptığınız satın alma işlemlerinin daha anlaşılır olmasını sağlamak amacıyla belirtilmiştir. Aşağıdaki bilgilerle ilgili sorularınız varsa Müşteri Hizmetlerine mesaj gönderebilirsiniz.

Ödeme Şekilleri :

İnternet Sitemizde ödemeler için MasterCard veya Visa kredi kartları kabul edilmektedir.

Fiyatlandırma ve Satışa Sunulan Biletler :

Başka türlü belirtilmedikçe, biletler internet üzerinden, çağrı merkezinden, Şubelerimizden eşzamanlı olarak satılmaktadır. Bütün bu satış kanalları aynı biletlendirme sistemi ve havuzuna bağlıdır. Bilet talebinin fazla olduğu zamanlarda bir seferin biletleri çok kısa bir sürede tükenebilir. Bu durumda ek seferlerin açılması durumunda bu seferlere ait biletler hemen satışa sunulabilir.

Hizmet Bedeli ve Sipariş Ücreti :

Online Otobüs Bileti hizmetlerimiz ipektr.com güvenli altyapısı üzerinden yapılmaktadır. ipektr.com firmamız adına bilet satışı yapar. Ödemeleriniz ipektr.com üzerinden firmamıza ulaştığından hesap ekstrelerinden ipektr.com firma bilgisi gözükecektir. ipektr.com'un sunduğu hizmet, tek merkezli bilet satış organizasyonu hizmetidir. İnternet sitemiz sayesinde kullanıcılar biletlerini satın alırken alışageldikleri mevcut satış noktalarının tümünden ve bir dizi yeni satış kanallarından yararlanabilmektedirler. Ayrıca kredi kartları da bu sistemle geçerli bir ödeme şekli haline gelmiştir.

Bütün hizmetlerin karşılığında, İnternet sitemizden yaptığınız alışverişlere, miktarı bilet başına belirlenen bir hizmet bedeli ve işlem başına bir sipariş ücreti eklenebilir. Sipariş ücreti, siparişinizin alınması, biletlendirme sistemimize işlenmesi, kurye teslimatı ve/veya ana gişelerde yapılan bilet teslimatı için hazır hale getirilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır ve hiç bir durumda iade edilemez.

İptal Edilen Seferler :

Çeşitli sebepler ile seferlerimiz iptal edilebilir veya saati değiştirebilir. Bir sefer iptal edildiğinde veya saati değiştirildiğinde uygulanacak prosedür firmamız tarafından belirlenir ve duyurulur. Biletini satın aldığınız bir sefer iptal edilirse, bilgi ve geri ödemeyle ilgili olarak ilgili firmamızdan bilgi edinebilir veya çağrı merkezimize telefon edebilirsiniz. Bir seferin ertelenmesi durumunda yeni sefer şartları veya geri ödeme şartları konusunda firmamız bazı sınırlandırmalar getirebilir. İptal ve ertelemelerde firmamız ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğunda olmasına rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla firmamız Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya İnternet Sitemize üye olurken sağlanan telefon numarası veya e-posta adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya İnternet Sitemize üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, seferlerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.

İadeler ve Değişiklikler :

Biletinizi satın almadan önce ve alırken lütfen seferin ait olduğu firmayı, sefer tarihini ve saatini ve koltuk bilgilerinizi dikkatlice kontrol ediniz. İnternet Sitemiz tarafından, bilet satın alma işlemleri sona erdikten sonra iade ve değişiklik yapılmayabilir. Zarar görmüş, çalınmış, kaybedilmiş biletler firmamız tarafından basılarak değiştirilemez ve/veya iade edilemez. Normal şartlar altında, tüm satışlar kesin ve iadesizdir. Sipariş Ücreti hiçbir durum ve şartta iade edilmez.

Müşteri Başına Alınabilecek Bilet Sayısı :

İnternet Sitemizden bilet satın alırken, biletleri yasal kurallar gereği seyahati yapacak yolcu adına almalısınız. Alabileceğiniz maksimum bilet adedi sınırlanabilir. Bilet seçimi ile ilgili seçenekler İnternet Sitemizdeki ilgili sefer sayfasında görülebilmektedir. Firmamız bu kurala uymadan tamamlanmış işlemin tümünü veya biletleri haber vermeksizin iptal edebilir.

Bilet Teslimatı :

İnternet Sitemizden satın aldığınız biletlerin teslimat şartları ilgili satın alma ekranında bildirilmektedir. Buradaki seçeneklerden birini kullanarak biletinizi teslim alabilirisiniz.

Sefer gününden önceki günlerde

  1. Kurye Teslimatı

    Kullanıcı İntrenet Sitemizin izin verdiği seferler için biletin kendisine kurye ile teslim edilmesini isteyebilir. Bu durumda doğacak ek ücret, biletin alımı esnasında alınır. Kurye ile teslimat durumunda, kullanıcılarımız belirttikleri adreste iş gün ve saatleri içinde bulunarak biletlerini kuryeden teslim alabilirler. Müşterilerin satın alma işlemleri sırasında kullandıkları kredi kartları ve kimliklerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Güvenlik nedeniyle kurye sadece kredi kartı sahibine teslimat yapabilir. Bu yüzden, işlem sırasında kullanılan kredi kartının sahibinin aynı zamanda bileti kuryeden teslim alacak kişi olması gerekmektedir. Kurye ile teslimat seçeneğini kullanabilmek için, sefer tarihinden en az iki gün önce biletinizi satın almalısınız. Tüm kurye teslimatları için kurye bedeli alınır. Kurye Pazar günleri teslimat yapmaz.

  2. Diğer Teslimat Şekilleri

    Biletinizi günün koşullarına ve Firmamızın çalışma şekillerine bağlı olarak,şubelerimizden veya seyahat edeceğiniz seferin görevlisinden alabilirsiniz. Burada hangi sefer için hangi seçeneklerin kullanılabileceği kullanıcıya bilet alımı sırasında belirtilecektir. Biletinizi İnternet Sitemizden aldıkdan sora size bir PNR kodu verilecektir. Bu numarayı ileride bilet ile ilgili tüm işlemlerde kullanabilmek için saklamalısınız.

Buradaki şartlara ilaveten Taşıma ve Hizmet Sözleşmesi ’ nde belirlenmiş ilave şartlarda her bilet için geçerlidir.

İnternet Sitemizin müşterilerinin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için uyguladığı güvenli ticaret anlayışı hakkında bilgi edinmek için tıklayınız
Yorumlar - Yorum Yaz


Anlık
Yarın
14° 3°
AlışSatış
Dolar5.32355.3448
Euro6.08926.1136